Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Jana, terapeutka RUŠ

13. 11. 2009

Milá Evičko a Kájo,
jsem zpátky doma po výuce RUŠ special pro terapeuty, kterou jsem tentokrát absolvovala jako asistent a váš pomocník. Bylo mi ctí.
Je úžasné vidět lidi, kteří se po týdnu takto krásně změní do světla. I ve mě - jako vždy po výukách - je víc klidu a jasu a pochopení do hloubky. Čistím se s plnou vervou, pokud mě drží to nadšení a po vyčištění hlubokých bloků přijde vždy ta úleva, která zůstává.

Moc ráda takhle pracuji s lidmi a pomáhám jim objevovat to pravé a nádherné vlastní já. Takže tímto se ráda zviditelnuji jako terapeutka působící v okolí OSTRAVY, jsem z Bohumína. Mé stránky jsou www.levitas.estranky.cz. Pro zájemce RUŠ z mého okolí jsem tady. Pro ty, kteří řeší lásku, samotu, zdraví, ztrátu blízkých, problémy s dětmi, závislosti, peníze, práci - prostě touží po štěstí a spokojenosti a jak Karel říká - chtějí to vyřešit snadno a rychle.

Zkušenosti z praxe mám úžasné. Změny k lepšímu jsou vždycky - někdy pozvolné, ale zažila jsem i okamžitou schopnost znovu normálně chodit, vyléčení impotence, okamžité nabídky k lepší práci, ztrátu dlouhých bolestí - prostě nastartování nového života bez zátěží.

Koukala jsem, že dopis ode mě, z 1. dojmu na ochutnávce je stále na vašich stránkách. Jsem ta učitelka břišních tanců.
A obdiv a údiv nad takovou možností sebepochopení se stále trvá.

Díky moc Jana van Coppenolle
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.