Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Helena, účastnice RUŠ 1


19. 11. 2012

Dobré ráno!

Chci se s vámi podělit o historku. Dnes ráno jsem šla do práce, prakticky po tmě, na chodnících led, tramvaj v dálce…už se blíží… Ujela mi noha na ledu a jak široká tak dlouhá jsem s sebou švihla přímo do prostřed silnice. Auví, auví. Kalhoty na maděru, krvavý koleno. Rychle jsem vstala, protože mi u hlavy najednou přibrzdilo auto. To je paráda, že se mi nic nestalo!!!! Poděkovala jsem řidiči, že mě nerozjel a s obrovskou úlevou jsem pospíchala na přijíždějící tramvaj. To je paráda, že jsem živá!!!!!!!!!!! Pointou je to, že ještě nedávno bych nadávala na celej svět a určitě bych v tom hledala nějaký znamení, že bude celej den zkaženej a hrozně bych se litovala a litovat bych se nechala.

Tímto vám odpovídám na vaší otázku: Jak probíhá tvůj život po kurzu? Tak takhle se to u mě změnilo!!!!!!!! To je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám se ráda, do tváře se mi vrátil úsměv a usmívám se v práci u stolu, v přeplněné tramvaji, doma nad hrncem pečenýho čaje, prostě je to takový hezký, klidný. Stromek jsme nazdobily s dcerou, tak jak ona chtěla a mě vůbec nevadí, že tam je to a ono. Je moc krásnej! Moje maminka mi sama od sebe řekla , že jsem krásná, to jsem od ní slyšela po prvé v životě! Úžasný! A spoustu jiných krásných věcí se mi děje. Jsem v kontaktu s Romčou z Chebu z naší skupiny, seděla vedle mě. Voláme si nebo píšem obden. Říká, že jsem její velká sestra, tak jsem.

Které vztahy stihl/a vyřešit na kurzu RUŠ 1? Řešila jsem vztahy s maminkou, taťkou, sestrou, dědou z matčiny strany, 4 bývalými partnery.

Je něco, co ti na kurzu chybělo? Mě vůbec nic.

Děkuji vám za tuto životní zkušenost, v lednu se uvidíme zas!!!!

Posílám veliké pohlazení s úctou vaše Helena
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.