Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Naďa, účastnice RUŠ 1


9. 5. 2013

Milá Evičko a Kájo,

děkuji za zprostředkování nového úhlu pohledu na život, který je od absolvování vaší metody mnohem smysluplnější a hlavně jednodušší.

Metoda RUŠ založená na logicky propojených souvislostech byla přesně tím, co jsem hledala a na 150 % splnila má očekávání. Chtěla jsem rychlou, radikální změnu, odstranit vše, co mi bránilo žít spokojený život , posun kupředu, k seberealizaci, naplnění svého poslání. Vždy jsem si myslela a "pro jistotu:-)¨ přečetla spoustu knih o tom, že jedině sám může člověk změnit sebe sama, na což bezprostředně bude reagovat okolí a životní situace. "Jen" jsem netušila, že změny dosavadních skutečností je možné činit tak rychle. Jak jsou pouhá tři písmena "vím" důležitá...

Kája mi odpověděl během seznamování se s metodou na životní otázky, jejichž odpovědi mi zůstávaly do té doby skryty. Pochopila jsem spoustu věcí, změnila svůj úhel pohledu na svět a vím, že ještě při další práci s vlastním "já" změním, neboť mým výhledovým záměrem je splnění podmínek nezbytných pro účast na RUŠ2.

Těším se na další nová poznání, s úctou

Naďa Jelínková
jenka9@email.cz
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.