Karel Nejedly - terapeut duse i tela

Vaše dopisy - Adam, účastník RUŠ 1


12. 5. 2013

Ahoj Evo a Karle,

moc díky za fotky, je to fajn si připomenout všechny kamarády a kurz, který byl pro mě opravdu parádní :) Už na závěr jsme se s pár lidmi s Prahy domluvili, že si dáme pravidelný termín jednou týdně a budeme se scházet a už to funguje, naše skupina přijemně stmelila a vzniklo mnoho nových přátelství :)

Co se mě týče, tak zásadní životní změny jsem "prodělal" už dříve, protože jsem již několik měsíců před RUŠ 1 prošel základní vztahy... je to úžasné... s rodiči, se kterými jsem předtím nebyl skoro vůbec v kontaktu a byla mezi námi "propast", se teď rádi vídáme, začali jsme se svěřovat, jsme si vzásadě přáteli a máme se rádi :-)

S manželkou jsme byli na rozhraní rozchodu a po té, co jsme si oba ruškou prošli vztahy a dali si záměr ideálního partnera, ukázalo se, že s ideálním partnerem zrovna jsme :-) Takže se máme krásně a přesně v den, kdy jsme zjistili, že jsme si ideálními partnery jsme počali dítko, které by mělo přijít na svět někdy na konci září :-)

Já osobně si plním svůj muzikantský sen, otevřela se mi kreativita skoro jako když jsem byl dítě... skládám písně, natočil jsem první album, založil jsem kapelu... vše je v procesu a je to dost práce, která mě ale baví a zároveň na tom nestavim své štěstí, jsem šťasný už teď a dělám věci prostě pro radost, hraju si:)

Jinak bezprostřední účinek kurzu jsem prožíval zejména několik dnů po kurzu... stav vnitřního klidu ve spojení s intenzivní blažeností bez důvodu a taky nesmírné zaujetí tvary (zejména stromy) a krásou, která je v lidech.. zejména ženy v mých očích ještě zkrásněly:-)

Smekám před jednoduchostí a účinností metody RUŠ, kterou chci v rámci svých ideálních možností mistrovsky ovládnout ku prospěchu sebe a všech, kterým budu mít tu čest být nápomocen.
Určitě se tedy chystám pokračovat v dalších stupních kurzů.

Díky za vše a moc se na vás těším!!

Adam

P.S.: Snad si z příštího kurzu zapamatuju víc fórů, takovou sadu jsem snad nikdy nezažil:-)

Adam Pavlíček

adam.pav@seznam.cz
Copyright © Karel Nejedlý.
Obsah těchto internetových stránek podléhá ochraně autorských práv dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.